אסר"ן – איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

אגודת הסטודנטים הפועלת עבור סטודנטים לרפואה באוניברסיטת באר שבע

כל אוניברסיטה ומכללה, מתגאה באגודה אשר מספקת מגוון רחב של שירותים לסטודנטים וסטודנטיות שלומדים אצלה. אצלנו בפקולטה לרפואה ומדעי הבריאות, יש אגודת סטודנטים ספציפית אשר פועלת עבור כל מי שרשום בפקולטה.     אגודות סטודנטים, באופן עקרוני, דואגות לספק מגוון רחב של שירותים: שירותי תעסוקה, מלגות, עזרה בלימודים, עזרה בדיור, שירותי רווחה, שירותים פסיכולוגיים, אירועי תרבות וספורט, ועוד. כמו כן, האגודות עוזרות לסטודנטים להתמודד עם בעיות שונות, במידה וקיימות כאלה, עם מרצים, מתרגלים או כל גורם אחר מצוות ההוראה וההנהלה

אסר"ן מתמחה במתן שירותים אלו, כאמור, עבור סטודנטים בפקולטה לרפואה ומדעי הבריאות בנגב. בין היתר, האגודה עוזרת לסטודנטים לרפואה, סיעוד, פיזיותרפיה, רוקחות, רפואת חירום, מדעי המעבדה, ניהול מערכות בריאות, הן בתארים מוקדמים והן בתארים מתקדמים.

הכל במטרה לספק לסטודנטים את התשתית הטובה ביותר בשביל להצליח בלימודים, ליהנות מרווחה כלכלית ולעבור את התואר בלי דאגות מיותרות ובהנאה מובטחת.

מדוע משתלם להיות בקשר עם אסר"ן?

צעירים וצעירות אשר נכנסים לתואר ראשון באוניברסטית בן גוריון באופן כללי, חווים סוג של הלם, פאניקה, חשש, שאולי זה גדול עליהם. בפרט אם מדובר בתחום כמו רפואה ומדעי הבריאות, שנחשבים לתחומי הלימוד הקשים ביותר באקדמיה.

יתרה מזו, רבים מהתלמידים שנרשמים לפקולטה זו בנגב, אינם תושבי המקום. הם מגיעים ממקומות רחוקים, בין אם זה מאילת, יהודה ושומרון, שפלה וכן מהמרכז והצפון. המעבר למקום חדש יכול לייצר הלם מסוים, בוודאי אם מחברים לכך את הלימודים ורמת הקושי שלהם, וכן את העובדה שברוב המקרים לוקח זמן עד שמכירים אנשים ויוצרים  קשרים וחברויות.

אנחנו באסר"ן, עוזרים לכם לעבור את התקופה הזאת בכל היבט ובכל עניין שתצטרכו עזרה. יש לנו אנשי צוות מקצועיים ומנוסים, אנחנו נמצאים בקשר הדוק עם ראשי הפקולטה, הן צוות הניהול והן צוות ההוראה, וכן אנחנו פועלים בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות באזור, עסקים מקומיים וגורמים אחרים ששמחים לעזור לנו ולסטודנטים בפקולטה.

כל סטודנט וסטודנטית מקבלים מאיתנו שירות, בהתאם ליכולת שלנו לספק אותו, בלי קשר לשאלה איזה תואר הם לומדים או באיזו שנה הם, וכמובן בלי הבדלים אישיים או כלכליים. כל מי שצריך עזרה ואנחנו יכולים לעזור לו, זה התפקיד שלנו ואנחנו שמחים לעשות זאת.

איך אתם יכולים לפנות אלינו?

אנחנו באסר"ן, דואגים לעדכן את האתר שלנו וכן את העמודים שלנו ברשתות החברתיות שלנו, על מנת שתוכלו להיות מעודכנים כל הזמן, בשירותים שאנחנו מספקים, הצעות חדשות, אירועים או כל דבר אחר. ניתן לגלוש באתר וללמוד יותר על מה שאנחנו מציעים ואיך זה יכול לעזור לכם.

כל סטודנט וסטודנטית, מוזמנים לפנות אלינו, בין אם זה באופן ישיר, פנים אל פנים, ובין אם זה דרך האתר או דרך הרשתות החברתיות. חשוב לנו להדגיש, כל פנייה היא אישית וכמובן שאם מדובר בעניין רגיש, אז הפנייה תישאר אנונימית, כל זמן שהפונה ירצה בכך.

איתנו, תקופת הלימודים תהיה הרבה יותר מהנה

במסגרת השירותים הרבים שאנחנו מספקים לסטודנטים ולסטודנטיות שלנו, אפשר למצוא בין היתר אפשרות לבצע פעולות במסגרת מעורבות חברתית עם ארגונים שונים, בתוך ומחוץ לאוניברסיטה. כמו כן, אנחנו מארגנים שורה של פעילויות שונות לסטודנטים.

כל זה במטרה, גם להפוך את תקופת הלימודים להרבה יותר מהנה, הרבה יותר מיוחדת, אך גם בשביל לתת לה משמעות נוספת, מעבר ללימודים ולקבלת התואר. אנחנו מזמינים אתכם לקבל מידע בנושא ולהצטרף לפעילויות ולאירועים שלנו. אנחנו מבטיחים לכם שתיהנו מהם.

שאלות שרציתם לשאול: