אגודת הסטודנטים סמי שמעון – גלו איך אנחנו יכולים לעזור לכם

אגודת הסטודנטים של מכללת סמי שמעון מספקת לציבור הסטודנטים מגוון רחב של שירותים

אחד הגורמים שעומדים לרשות סטודנטים וסטודנטיות בכל תקופת לימודיהם, בכל היבט שהוא, היא אגודת הסטודנטים במוסד בו הם לומדים. האגודה מספקת מגוון רחב של שירותים מסוגים שונים לרווחת והנאת הסטודנטים, זאת בשביל לעזור להם ולהקל עליהם במהלך תקופת הלימודים בצורות שונות. כך גם נוהגת אגודת הסטודנטים של מכללת סמי שמעון. אנחנו מספקים לציבור הסטודנטים והסטודנטיות במכללה, מגוון רחב של שירותים בתחומים שונים, מתוך הבנה שתקופת הלימודים יכולה להיות מאוד מורכבת, לדרוש מהם לא מעט ובשביל להצליח, הם יצטרכו לקבל עזרה בצורות שונות

אילו שירותים האגודה מספקת?

אגודת הסטודנטים שלנו, מספקת שירותים, כאמור, במגוון רחב של תחומים וכל סטודנט וסטודנטית רשאים ליהנות מהם.

מלגות – האגודה מספקת מלגות לסטודנטים וסטודנטיות שמתקשים לממן את לימודיהם, או נדרשים לעזרה כלכלית משמעותית מחוץ ללימודים. כמו כן, האגודה מקשרת אותם עם גורמים שונים שמעניקים מלגות לסטודנטים ולסטודנטיות שלומדים במכללה.

שירותי רווחה לסטודנט – האגודה בשיתוף המכללה, מספקת שירותי רווחה שונים ומגוונים, על פי הצורך, זאת על מנת להקל על הסטודנטים במהלכם לימודיהם. לשם כך יש להגיש בקשה מפורטת עם כל המסמכים הנדרשים לשם כך.

מידע לסטודנט – כל מידע שסטודנטים צריכים אודות תהליך הלימודים, תארים, קורסים וכדומה, אפשר למצוא באגודה. ניתן להיעזר בסטודנטים בוגרים בשביל לקבל מידע רלוונטי בנושאים שונים.

עזרה לחיילי מילואים – סטודנטים וסטודנטיות שיוצאים לשירות מילואים, יכולים לקבל עזרה בהשלמת חומר הלימודים שהם הפסידו, כולל צילומים, וכן האגודה דואגת שהזכויות שלהם יישמרו.

מחירונים – באתר האגודה וכן במשרדי האגודה, אפשר למצוא מחירונים מעודכנים עבור שירותים שניתנים בקמפוס. כך כל סטודנט יכול לדעת כמה עליו לשלם, והוא לא יידרש לשלם מחיר גבוה יותר.

שירות הסעות – סטודנטים שמחפשים הסעות לקמפוס, בין אם זה באמצעות אוטובוסים ובין אם זה באמצעות טרמפים, יכולים להיעזר באגודה לשם כך. כל המידע נמצא באתר האגודה ואפשר גם לפנות אלינו באופן ישיר, ולקבל הסבר מדויק על הנושא.

אירועים – מדי שנה, האגודה עורכת שורה ארוכה של אירועים מסוגים שונים, בין אם זה יום סטודנט ובין אם זה ירידים, תערוכות, הרצאות ועוד. אפשר ללמוד על האירועים השונים, להשתלב בהם, וכמובן ליהנות מהם.

תעסוקה – אנחנו באגודה מנסים לעזור כמה שיותר לסטודנטים שלומדים במכללה, בשביל למצוא תעסוקה בזמן הלימודים וכן לאחר מכן, בתפקידים שמתאימים להם על פי התואר שהם למדו.

עזרה מול הפקולטות השונות – סטודנטים שנדרשים לבירורים שונים מול הפקולטות או המרצים שלהם, יכולים להיעזר בנו לשם כך.

מדוע משתלם לכם לפנות אלינו?

אם אתם סטודנטים שלומדים במכללת סמי שמעון או שאתם מתכוונים להירשם וללמוד במכללה, אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע והכלים שאתם צריכים בשביל ליהנות מתקופת לימודים מהנה וטובה.

אנחנו יודעים שזה לא פשוט ללמוד לתואר, יש הרבה מאוד קשיים בדרך, לחץ, ודרישות שונות. לכן אנחנו מנסים לעזור לכל סטודנט וסטודנטית על פי הצורך שלהם. כל מי שפונה אלינו מקבל מענה, בין אם זה במייל, טלפון, דרך האתר שלנו או פנים אל פנים.

לשמחתנו, יש לנו את המשאבים הנדרשים ויש לנו כוח ויכולת השפעה. אנחנו מזמינים את כל הסטודנטים והסטודנטיות לפנות אלינו. 

כמו כן, אנחנו מזמינים מועמדים שמעוניינים להירשם למכללה, ליצור איתנו קשר ולקבל מאיתנו מידע שיעזור להם להתרשם, הן מהמכללה עצמה, והן מהפעילויות השונות שאנחנו עושים באגודה למען הסטודנטים שלנו, משנה ראשונה והלאה.

שאלות שרציתם לשאול: