אוניברסיטת בן גוריון - אתר סטודנטים
ערב טוב אורח/ת הרשמה לאתר שכחת סיסמה ?

גנגנה לראשות האגודה

מאת ליסה lisamoshe@yahoo.com

המאמר לעיל אינו מיועד לבעלי לב חלש,נשים בהריון (ולא מאחיהם) ולאלה שאינם יודעים כי משחק החיים הינו תעתוע.

ראשית אסביר ואומר כי גם אנוכי בד"כ לא נופלת ברשת הטלנובלות,לא צפיתי מימי בערוץ ויוה (כאילו השלט נעול על תוכניות איכות בערוץ 8 המעשירות את הידע ומרחיבות את האופקים) , ולא השתתפתי בהתלהבות על החיקוי הישראלי כגון "לחיי האהבה" ו "לגעת באושר" ( ואם זה שיש לי יומן של שרון דורני ומצעים של רונה זה נראה לכם התלהבות אז תקראו לי מתלהבת) , אך אני חייבת לקום ולומר הפעם נשבתי.

בתקופה ה פרה-אקדמאית של חיי הייתה למשבצת של 08:00-08:50 חלק חשוב ונכבד בחיי. שהרי מי לא אוהב לחזור מהעבודה לארוחה חמה ורביצה קלה מול הטלוויזיה (מה גם שהדבר מספק תירוץ קל לחמוק מהחדשות). משנדדתי לבירת הנגב,איבדתי חבר יקר (הכבלים...) ומה גם שבשעות אלו הייתי עדיין תקועה באיזו מעבדת מחשבים עם העבודה המעשית המטורפת של מבנה (ואני עדיין לא יודעת לבנות מערך n מימדי...).

בכל זאת כמו כל בחורה סקרנית הייתי חייבת לדעת על מה כל המהומה ,בייחוד כשהסדרה שודרה ברצף בימי שישי מה שהתאים כמו תפוח אדמה לספה בשעות הרביצה מול המסך.

יבואו אלה ויגידו "אח..אני סתם רואה את זה כדי לרדת עליהם,מה זה, זה משחק זה? " וברור שזה גם מה שאני אמרתי בהתחלה ," יאללה יהיה צחוקים נרד עליהם כל הסדרה" ,(או לפחות זה מה שניסיתי להגיד לעצמי...פשוט לא הייתי בטוחה איך החברה תקבל את זה...) ואני מודה שבפרק הסיום כשהילדה הסנובית של ענבר מגיא פינס אמרה לה "ענבר...אני יכולה לקרוא לך אמא? " רעדתי בכל גופי ואף הזלתי דמעה , עדיין נותרתי מרותקת.

משחק החיים תפסה חלק נכבד מחיי,ועכשיו משהסתיימה נותרתי שבורה. ושלא יגידו לי שקשה להם במשך חצי שנה לבוא כל יום לחדר ההלבשה, ולעשות פן ולשנן טקסטים או...בווו הווו... לבי מתמלא בצער ועיניי דומעות, נראה אותכם בלי המתח,הרעד בכל הגוף כשקוראים ב "רייטינג" מה יהיה כדי לדעת לפני כולם מה יהיה ,נראה אותכם בלי ריקי,ליה קובי,זיו,שירן, ריקי ריקי ריקי ריקי כבר אמרתי?

אני מקווה שרובכם יהנהנו ויסכימו שריקי פשוט כלה,מלכה,מלכת עולם!
קשה לי לומר מה בדיוק גרם לי להתאהב בדמות המעט פרחית,מהולה ב ביצ'יות עם קורטוב בכיינות אך בכל זאת טובת הלב של ריקי. ברור שבסוף ריקי הצילה את המצב (ברור...) אם לא ריקי מי היה רוצח את גנגנה ? ("אח ריקי..פרח כמוך כל אחד רוצה לקטוף אותך"...) מי היה מספר לילה שאמא שלה השרלילה ניהלה רומן מאחורי גבו של דן תורן וייתכן שליה וירוני בכלל לא אחים (אווו...) ו מי היה תופס את בתיה הערמומית (מי היא חושבת שהיא השרמוטה ,ומה פתאום היא נהייתה כוסית , ממש נראה לה שאם היא תתקע עגיל בצד ומיץ ורדים בשיער היא תגיע לקרסוליים של ריקי) , מה גם שריקי היא לא סתם,היא בחורה עובדת בעלת חנות שוקלדים ואף בעלת רקע מוסיקלי שהרי הייתה נשואה לאבטיפוס...
עם זאת עליי להודות ,שעשתה מעשה שלא יעשה ובגדה באחותה (על אף היותה צנונית) עם בעלה. למרות שהדבר ניתן לניתוח עקב היותה הכבשה השחורה , שהרי אין זה קל לחיות בצילה של האחות המושלמת במאית התיאטרון...

אני חייבת לומר שהופתעתי עד מאוד כשראיתי שליה משחקת את יוליה ("יוליה שלי...היא תיקח לי את יוליה" ) ,העובדה שכבר ראיתי לפני חודש את הקליפ בתוכנית של גיא פינס ,ובין כל קדימון של ערוץ 3 זכיתי להשמעה נוספת של שיר הסיום העומד בראש מצעד הפזמונים,לא רמזה לי כלל על התפתחות העלילה.
לא שיש לי משהו נגד ליה,אבל כמה כבר אפשר לשמוע אותה אומרת "ירוני...ירוני...ירוני...ירוני..." ובואי לא נגזים ,בחורה כמוך כפרה יכולה להשיג כל אחד לא צריך לקפח את החיים בשביל זה...

ועם מדברים על להשיג בחורות , מה קרה כולם רוצים את רותם? אני חייבת לומר שציפור קטנה (ושמה "ברושית" תודה לך...) לחשה לי שמתברר ששירן לסבית (עם פתח בלמד ) עדיין הייתי מעט מופתעת. אפילו קצת התרעמתי כי חשתי שהדבר מוריד ממעמדה הרם של הסדרה. אני חייבת להודות שאפרת בוימולד היא אחת הכוסיות שנראו על מסכינו אבל באנה היא מעצבנת (ואם אשמע אותה אומרת "זיוי" עוד פעם אתלוש לי את מעט השערות שנותרו בראשי) ! בכל זאת הקטעים שלה ביחד עם ארז היו מהמצחיקים והטבעיים ביותר ולכן אאחל לה בהצלחה עם ניקול דיסקטרה...

וזיוי , מה נסגר? עוד לא ממש החלטתי אם אהבתי אותו לא...ברור שהוא קצת גוצי דביל כזה , שממש לא יודע מה הוא רוצה מעצמו ,אך בכל זאת יש בו משהו חמוד וכמו שראינו האהבה מנצחת, ויש להכיר בעובדה שזרק את אישתו לטובת אהבת אמת...

יחד עם זיו נמצאת ענבר במחלקת השנויים במחלוקת שלי. אכן היא התמתנה עם הרוחניות שלה מהפרקים הראשונים , ואני חייבת לרכוש לבחורה כבוד על ייחוסה (אחות של סמי הורי) . היא הכי מקסימה בעולם על היותה חברה תומכת באש ובמים , אבל לעיתים קצת נמאסה עליי הרוחניות והקלפים שלה, ואני באמת לא מאחלת את מה שאודי החלאה עשה לה לאף אחת, אבל באנה אני באמת אבל באמת אחטיף לה סטירה עם אשמע אותה שוב מייבבת "אודי...אודי...אודי...אודי..." ושוב פעם אודי! די כבר!!! אודי לא יחזור, עזבי את התרח הזקן הזה וקומי על הרגליים!
אשוב ואפרגן על איך שהכניסה בסוף לאודי ,הזיזה עולמות והצליחה תוך 2 פגישות ותוך פחות מחודש לאמץ ילדה...

ואיך אפשר בלי חמד הנעורים כפי שנאמר "איזה ח-ת-י-ך" הלו הוא אפי. (ירון עצמון , השמועות האחרונות אומרות כי זהו אחיה האובד של ענת עצמון,באמת). במהלך חודשים ארוכים הטרידה את מוחי המחשבה "לעזאזל מה הוא אמור להיות, בחור מבוגר מעט מיוחד או שפשוט,המפיקים לא מצאו שחקן צעיר שישחק ילד ולכן בחרו באפי". משניסיתי לברר הכצעקתה קיבלתי תשובות מתחמקות ,למעט חברתי הטובה (אותה "ברושית" – שמה האמיתי שמור במערכת) שאמרה כי במהלך אחד הפרקים דובר על אפי כקטין ולכן גילו חייב להיות מתחת לגיל 18 ...
ברור שהדבר התגלה כטעות ,ואפי הוא לא אחר מאשר אחיה של רותם המליונרית...
ודרך אגב , אפילו שהקטע בו נראה "אפי'לה" צועד לו בכביש הוא אחד המצחיקים ביותר,אכן מגיעה לו הצדעה על המשחק המצוין! (והלוואי הלוואי שמישהו יתן לי כבר לטעום מהקציצות של סוניה...)

לסיום אשבח את הופעתה של נירה בפרק הסיום ("מה עשית...טפשה...אין לך אף אחד..למה את מתלבשת...אף אחד לא מחכה לך..." פשוט אוסקר!!! אוסקר!)
אפילו שבמהלך כל הסדרה למדתי טוב מאוד לשנוא אותה,עדיין במקום מסוים בלבי הקט קיוויתי שהיא תשלים עם בנותיה האהובות למרות הכל...

יש להודות שמערכת קידום המכירות של הסדרה הפיצה את השוק עוד הרבה לפני עליית הסדרה שלטי חוצות,עתונות צהובה וכדומה,דבר שעורר את פרץ הסקרנות שלי ושל רבים,אך עדיין הייתה זו סדרה ראויה לצפיה שוודאי תחסר בכל בית משק עשירי לפחות בישראל...

אך כפי שאמר רבי אלפסי עליו השלום "מה שלא הורג מחשל ומה שהורג מחשל את אמא " והוד רוממותה ריקי "החיים זה כמו אופניים...אם קל סימן שאתה בירידה..."

תמיד יהיה זה שישאל האם יש סיכוי להמשך? האם אלפסי יתפוס את קובי? האם קובי יחסור לסורו ויבגוד שוב ב ריקי והפעם עם נירה? האם אודי סוף סוף יסתפר ויפתר מהעניבה האדומה? האם יעל תמצא אהבה? ומה יקרה עם שירן וניקול דיקסטרה? והאם ירוני ויהודה לוי יכנסו לתמונה? איך ייראה התינוק של ליה? והאם גנגנה ישוב לתחיה?

כל זאת ועוד בפרק הבא....


חזרה לרשימת מאמרים
כתוב תגובה

תגובות קודמות

מאת:יעל דוא"ל:
תגובה:גדוווול! כל כך נכון... וריקי באמת אדירה

מאת:בארט משה דוא"ל:bartmoshe@yahoo.com
תגובה:ליסה אני אוהב אותך! גאוני!

מאת:עינת.ח דוא"ל:
תגובה:החיים הטובים של מי שמחובר לכבלים.

מאת:דינה דוא"ל:dinarik@walla.co.il
תגובה:אכן הסדרה הייתה הרבה יותר מעניינת מקודמותיה.. לגבי נירה: ממש אבל ממש לא סבלתי את המשחק שלה , למרות שחייכתי לי כשבפרק האחרון היא נתנה לעצמה סטירה.. אז אמרתי "אפשר עוד אחת בבקשה" :))) היא פשוט לא יודעת לשחק... לגבי כל השאר: המשחק היה בסדר.. רק אם כבר בוחרים יפהיפיה שכולם מתאהבים בה אז בטוח שלא את רותם... לגבי שירן.. כוסית אולי.. אבל בפנים היא ממש אבל ממש לא משהו!!! ירון הרג אותי עם הצחוק שלו... כל השאר היו בסדר!!

מאת:הדס דוא"ל:
תגובה:אני בעד לפתוח מועדון מעריצים לריקי. לו רק בגלל התלבושות, או העגיל העצום באזנה, לו רק בגלל קור הרוח לאחר הרצח של גנגנה, או ההתמודדות עם קובי המ-ע-צ-ב-ן, אך בעיקר בגלל ההומור ("את לא רואה שלייה כמו ממטרה, משפריצה דמעות לכל כיוון...")ובגלל הביצ'יות ובגלל היותה האשה שכולנו חלמנו להיות. (או כמעט כולנו...)

מאת:צחית ופרחית דוא"ל:
תגובה:ג-ד-ו-ל!!! בתוך צופות מושבעות אין ספק שליסה עקבה אחר כל הנעשה מהפרק הראשון ולא כמו שהיא טוענת... קורטוב של צחוק וכיף לקרוא!

מאת:roi da sixth דוא"ל:
תגובה:אני לא אכתוב מייל מחשש לחיי... אנשים, לא קצת הגזמתם?? לא עדיף לחיות את החיים במקום להתמכר לחיים מלאכותיים של מישהו?

מאת:יוסי מ. דוא"ל:
תגובה:אני חייב להודות שגם אני צפיתי פה ושם, ענבר היא אחותו של סמי הורי? מי היה מאמין... ממש נהניתי לקרוא (סחה על המערך ה n מימדי)

מאת:ש דוא"ל:annie@hotmail.com
תגובה:האם ידעתם שאפי ורותם ביחד??? אמנם בסדרה הם משחקים אחים, אבל מאחורי הקלעים קורים דברים אחרים...

מאת:hila w דוא"ל:
תגובה:נהניתי לקרוא! אפילו שאינני צופה לא צפיתי ולא אצפה לעולם בסדרות כאלה... ליסה את כשרונית מאוד (מחברת ילדות...)

מאת:אילנית ומירה דוא"ל:
תגובה:שיחקת אותה SISTER! גם אנו כואבות ובוכות את תום הסדרה (מירה מנסה להכחיש שהיא שייכת למעגל האבלים...) נתגעגע לאפי ול"בום נפל תותח " ,לליה וירון הזוג המלכותי ,דן תורן וריקי הסקסיים ולשירן (ד"ש ליהודה לוי )

מאת:אוהד א דוא"ל:ohed1@hotmail.com
תגובה:בתור אחד שהיה מכור ללחיי האהבה אני טוען ומודיע בזאת אפשר להפסיק גם אני הייתי במצב הזה. אחלה מאמר...........

מאת:אייל דוא"ל:eyalba@pelephone.co.il
תגובה:מכור או לא מכור...אם הייתי רציני בחיי ואם היא הייתה רוצה אכשיו הייתי מתחתן עם האחת והיחידה,ריקי ..זו אשה אמיתית כמו שאשה צריכה להיות.

מאת:א.השדכן דוא"ל:shideh@yahoo.com
תגובה:ממש ממש כשרונית ליסה!!!! לכי לכתוב תור בעיתון או אפילו יותר מזה..... בהצלחה

מאת:דנה דוא"ל:
תגובה:ריקי את ממש יפיפיה וטובה

מאת:hygpoxdy דוא"ל:sample@email.tst
תגובה:1

מאת:hbrukmrw דוא"ל:sample@email.tst
תגובה:1

מאת:hnpuqbdo דוא"ל:sample@email.tst
תגובה:1

בכל בעיה או הערה כתבו לנו לדוא"ל webmaster@bgu.co.il
אודות האתר | סטטיסטיקה | פירסום באתר
קישורים פנימיים: סטודנטים אוניברסיטת בן גוריון | דירות להשכרה בבאר שבע | שותפים אוניברסיטת בן גוריון | לוח יד שניה באר שבע | לוח רכב באר שבע | לוח דרושים באר שבע | פורום סטודנטים אוניברסיטת בן גוריון | עבודה בחו"ל | דרושים סטודנטים | הכרויות לסטודנטים
כל הזכויות שמורות (c)